04. Janvāris 2021.

Kapu piemineklis - izmaksu aprēķins, materiālu izvēle, idejas vizualizācija

Ar ko sākt kapu pieminekļa izgatavošanu ?

Materiālu izvēle

Materiālu izvēle var būtiski ietekmēt kapu pieminekļa vai memoriālā ansambļa izskatu, kvalitāti un izmaksas, kā arī pasūtījuma izpildes termiņus un plānošanas laiku, tādēļ SoulGarden speciālisti iesaka pārdomāti izdarīt savu izvēli, jo šiem objektiem vēlams būt gaumīgiem, izturīgiem un ilgmūžīgiem.

Lai izdarītu pareizo izvēli un saņemtu kvalitatīvu pakalpojumu, SoulGarden iesaka griezieties pie speciālista. Dažkārt izvēlētais materiāls mav pieejams tik lielos izmēros vai apjomos, lai realizētu iecerēto. Lai nenāktos vilties, saistībā ar pasūtījuma izpildes termiņiem, ja tādi ir svarīgi, SoulGarden iesaka rūpīgi izvēlēties un laicīgi saplānot pieminekļa vai memoriālā ansambļa pasūtīšanu.

Idejas vizualizācija

Lai sastādītu izmaksu tāmi un noteiktu, cik maksās pieminekļa vai memoriāla izgatavošana, vispirms ir nepieciešama projekta vizualizācija.

Kapu labiekārtošanas dizainera pakalpojumi un kapu pieminekļa projekta vizualizācija

Šādu uzmetumu var palīdzēt izveidot tikai pieredzējis kapu labiekārtošanas dizaineris, kas pārzin kvalitatīvus granīta un cita dabīgā akmens materiālus, orientējas citu kapu aksesuāru sortimentā, kā arī ir zinošs akmens apstrādes jomā.

Katrs no šiem elementiem ietekmē kopējās projekta izmaksas.

Vizualizācijas - skices uzmetuma stadijā var gūt gana precīzu priekšstatu par to, kā objekts izskatīsies dabā.

Sarežgītākos gadījumos, kā piemēram memoriālu izveidē, no vizualizācijas idejas tiek veidots 3D projekts, kā arī tehniskais projekts ar izmēriem, detalizāciju un apstrādes veidu paskaidrojumiem izgatavotājam - meistaram vai darbnīcai.

Izmaksu aprēķins

Akmens un citu materiālu kvalitāte un apstrāde būtiski ietekmē paredzētās idejas kopējās izmaksas. Akmens apstrāde ietver sevī arī gravēšanu, tādu kā portretu, ornamentu un rotājumu gravēšanu, kā arī malu un sānu apstrādes veidus.

Akmens biezums, tā izmērs un citi parametri arī ietekmē gan kapu pieminekļa izskatu, gan arī izmaksas. Tikai kvalificēts speciālists varēs Jums ieteikt labāko risinājumu, kas atbildīs gan kvalitātes standartiem, gan būs tehniski drošs un izpildāms, gan arī gaumīgs un harmonisks.

Cik izmaksās kapu piemineklis

Lai noteiktu visas izmaksas, jāņem vērā arī uzstādīšanas vieta, tās reljefs, grunts īpatnības un apkārtaugošo koku atrašanās, kā arī citus faktorus, lai nenākas vilties šajā izmaksu posmā, jo mēdz gadīties, ka izvēloties starp lētāko risinājumu kapakmens izgatavošanā, pasūtītājam nākas ļoti dārgi piemaksāt par pieminekļa vai cita aprīkojuma uzstādīšanu, tādēļ, ka iepriekš šis jautājums nebija izskatīts, pasūtot pieminekli.

SoulGarden iesaka kompleksi pieiet pie jautājuma risināšanas — vienmēr lētāk būs pasūtīt visu kompleksu vienā vietā un detalizēti izrunāt visas nianses.

Gadās arī, ka pasūtītājs ir kļūdījies, novērtējot apstākļus, kas vēlāk var izrādīties nepatīkams pārsteigums gan finansiāli, gan tehniski, un var būtiski sadārdzināt pasūtījumu.

SoulGarden speciālisti izbrauc uz vietas un veic situācijas analīzi līdz galējai izmaksu sastādīšanai - tas atvieglo uzstādīšanas procesu, kā arī ietaupa pasūtītāja resursus.

Lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistu šajos jautājumos - mēs Jums palīdzēsim soli pa solim nonākt pie optimālākā risinājuma

ADRESE: Mālu iela 28, Rīga, Latvija, LV-1058

E-PASTS: info@soulgarden.lv

TĀLR.: +371 23993977

Rediģēts : 22. Februāris 2021.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu