3D Projekti

Mūsu uzņēmumā SoulGarden varat pasūtīt kapu pieminekļa vai kapavietas labiekārtošanas 3D projektu.

Kapavietas kompleksa 3D projekta modelēšana sniedz iespēju ar maksimālu precizitāti prognozēt tādu rezultātu, kādu vēlaties realizēt.

Memoriālo ansambļu vai kapu pieminekļu 3D projektēšana ir jauna tendence, taču, šis darba posms kapavietu labiekārtošanā ir ļoti aktuāls. Ar mūsdienīgas grafiskās programmas palīdzību var precīzi attēlot priekšmetu un materiālu proporcijas, krāsu, gaismas un faktūru savstarpējo spēli dizaina izvēlē.

Viens no pirmajiem soļiem, lai uzsāktu kapu pieminekļa, memoriālā ansambļa vai ģimenes kapavietas iekārtošanas projektu, ir pieredzējuša dizainera skice un uzmetumi. Lai kapu piemineklis atbilstu pasūtītāja vēlmēm, kā arī iederētos kopējā vides vai apbedījuma vietas ainavā, jāņem vērā vairāki faktori.

Nākamais solis pēc dizainera skices izveides, ir kvalitatīva 2D modeļa izstrāde. Šis posms ir viens no svarīgākajiem kopējā projektēšanas procesā, jo pabeidzot šo modelēšanas posmu, gan meistars - izgatavotājs, gan gravieris, saņem gatavu modeli ar precīziem izmēriem akmens apstrādei un kapakmens gravēšanai vai aksesuāru stiprināšanai.

Šis ir noslēdzošais projekta posms, kurā projekts tiek virtuāli uzbūvēts pilnībā, līdz vissīkākajai detalizācijai un atbilst reālajai situācijai ar visiem dotajiem izmēriem.

Parasti šajā posmā var saskaņot un maksimāli precīzi izvēlēties gan materiālu savietojamību, kompozīcijas krāsu savietojamību.

SoulGarden dizaineru komanda ir integrējusi 3D modeļu pārlūku atsevišķā pārlūkprogrammā, kur Jūs varat “apiet” plānotajam kompleksam apkārt, pievilkt tuvāk un aplūkot tā detaļas, materiālu veidu un tekstūru. Šī ir extra opcija un tāda analoga Latvijā nav. Arī mūsu komandai vēl pie tā ir daudz jāstrādā, taču pirmos rezultātus varat jau aplūkot.

Cena 3D modeļa izgatavošanai atkarīga no pasūtījuma apjoma. Memoriālā kompleksa vai ģimenes kapavietas labiekārtošanas pasūtījumiem SoulGarden uzņēmumā dizainera skice un 2D modelis, kā arī 3D vizualizācija tiek iekļauta.

Lai pasūtītu un izgatavotu kapu pieminekli vai memoriālo ansambli, jāņem vērā, ka tas ir komplekss pasākumu kopums, kurā iesaistīts saskaņots komandas darbs, katrs posms jāuztic speciālistam vai vismaz jāņem vērā viņu ieteikumi.

Mūsu komanda šim ir veltījusi atsevišķu sadaļu - kapu pieminekļu izgatavošana, kur Jūs varat iepazīties ar materiāliem, izvēlēties stilu, dizainu, izvēlēties apstrādes un gravējumu veidu, kā arī uzzināt par kvalitātes garantijām, pieminekļu uzstādīšanu, kopšanu un piemērotu augu stādīšanu kapavietas apzaļumošanai.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu