Kapavietu uzkopšana un uzturēšana

SoulGarden piedāvā kapavietu uzmeklēšanu, situācijas novērtēšanu, kapavietas uzkopšanu un uzturēšanu attālināti jebkuros kapos Latvijā.

SoulGarden piedāvā kapu uzkopšanas pakalpojumus

Tas ir mūsdnienīgs un kvalitatīvs serviss, kas ietaupīs Jūsu laiku, palīdzēs uzturēt kopējo kultūrvides telpu, domāts ikvienam, kam rūp savu tuvinieku piemiņa, kā arī tiem, kas nevar fiziski to izdarīt vai arī atrodas ārzemēs.

SoulGarden var palīdzēt tādā situācijā, kad tuvinieki vēlas gan atrast apbedījuma vietu, gan pasūtīt vienreizējo sakopšanu - šajā gadījumā apbedījuma vietas atrašana nav atsevišķs maksas pakalpojums, bet gan tiek sastādīta tāme veicamajiem darbiem.

SoulGarden speciālisti atradīs apbedījuma vietu, nosūtīs fotoatskaiti par esošo situāciju, izrunās veicamo dabu apjomu un pēc saskanošanas nosūtīs tāmi un rēķinu, kuru var apmaksāt elektoniski. Parasti tiek prasīta avansa maksa, 30-50% apmērā, atlikusī daļa jāmaksā pēc paveikto darbu fotoatskaites.

SoulGarden veic arī regulāro kapavietu uzkopšanu un uzturēšanu - tādā gadījumā pēc ģenerālās uzkopšanas vai pēc vienreizējās uzkopšanas un rekonstrukcijas, tiek slēgts līgums par regulāro uzkopšanu. Izcenojumi arī šeit var būt dažādi - tie ir atkarīgi no kopējās platības, augu īpatnībām, grunts seguma, apbedījuma vecuma un citiem faktoriem, kas tiek atrunāti individuāli.

Mūsu cenas ir pieņemamas, par ko liecina dažādu klientu pasūtījumi un atsauksmes.

Arī tad, ja apbedījuma vieta tiek uzturēta, 1* gadā SoulGarden iesaka veikt ģenerālo uzkopšanu, kas ietver sevī pieminekļu un apmaļu tīrīšanu, laukuma grunts līdzināsanu un seguma atjaunošanu, krūmu griešanu, nezāļu un sakņu tīrīšanu, augu apkopšanu vai stādīšanu un mēslošanu.

Pēc rudens lapu nokrišanas un sagaidot Svecīšu vakaru, lai pieminētu tuviniekus Veļu laikā, pieņemts sakopt kapus, nogrābt lapas, uzklāt egļu zarus un iedegt svecītes. Dažkārt tuviniekiem nav iespējas pašiem veikt šo rudens kapu sakopšanu attāluma, laika trūkuma vai citu iemeslu pēc. Šajā gadījumā, varat pasūtīt šo pakalpojumu tiešsaistē - mēs apkopsim Jūsu mīļo aizgājēju kapavietu un nosūtīsim fotoatskaiti Jūsu sirdsmieram.

Parasti kapu apzaļumošanas pakalpojumi ir daļa no labiekārtošanas vai uzkopšanas pakalpojumu kompleksa, taču, kapavietas apzaļumošana nav tik vienkārša kā dārza vai parka apzaļumošana - ir jāņem vērā vairāki specisfiski faktori.

Kā pasūtīt kapu uzkopšanas pakalpojumu?

Visērtākais veids, kā pasūtīt kapu uzkopšanas pakalpojumu, ir pieteikt pakalpojumu online - saziņai varat izmantot jebkuru mūsdienīgu saziņas veidu, tādu kā Facebook, WhatsApp, e-pastu vai citu

Lai pieteiktu pakalpojumu, jānosūta apbedītās personas dati - vārds uzvārds, miršanas gads un datums, kapsētas nosaukums, ja ir zināms vietas, rindas Nr., tas atvieglos kapavietas uzmeklēšanu.

Ja ir zināms, ka kapavietā atrodas piemineklis vai kādas citas piemiņas zīmes un ir fotogrāfija, lūdzam pievienot arī šo informāciju.

— Ja nav zināma kapavietas konkrēta atrašanās vieta ⬇️

Kapavietas meklēšana

Ja cilvēks, kas vēlas pasūtīt pakalpojumu ilgu laiku nav bijis apbedījuma vietā un viņam nav zināmi nekādi citi dati kā vien vārds, miršanas datums un zināma kapsēta, kurā apglabāta persona, tad varat arī pieteikt tādu pakalpojumu kā kapavietas uzmeklēšana un situācijas novērtējums. Tas ir maksas pakalpojums, jo aizņem daudz laika un resursu - pat gadījumos, kad kapsēta ir digitalizēta, reģistros mēdz būt vecas fotogrāfijas, kas neatspoguļo šodienas situāciju.

Kapavietas meklēšana, ja nav zināmi dati - tas ir specifisks maksas pakalpojums, kuram izcenojumi tiek noteikti individuāli, izsverot cik daudz informācijas ir jāāizseko, lai iegūtu meklēto.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu