Kapu pieminekļi

Piedāvājam izgatavot kvalitatīvus kapu pieminekļus, kapakmeņus no laukakmens, soliņus, apmales, sētiņas, kā arī labiekārtot ģimenes kapus

SoulGarden - Ģimenes kapavieta Lāčupes kapos Rīgā. Viss komplekss izgatavots no kvalitatīva karēlijas granīta pēc individuāla pasūtījuma.
SoulGarden - Ģimenes kapavieta Lāčupes kapos Rīgā. Viss komplekss izgatavots no kvalitatīva karēlijas granīta pēc individuāla pasūtījuma.
Memoriālais komplekss uzstādīts Jelgavas novada Gauriņu kapos
SoulGarden - Memoriālais ansamblis ar skulptūru pēc cilvēka līdzības izgatavots pēc individuāla dizaina pasūtījuma no izturīga Zviedrijas granīta Kuru Grey
SoulGarden - Apbedījuma vietas komplekss izgatavots no melnā Zviedrijas granīta ar viļņveida granīta apmalēm un granīta stabiņu bumbām uzstādīts Katlakalna kapos Ķekavas novadā.
SoulGarden - Granīta kapu soliņš no melnā Zviedrijas granīta ar iebetonētu kasti instrumentu glabāšanai.
SoulGarden - Ģimenes kapavietas aprīkojuma komplekts no melnā Zviedrijas granīta - kapu pieminekļi ar portretu, bronzas burtiem un aksesuāriem, kapu apmales un ārējā apmale perimetram, kapu s

Šeit varat apskatīt dažādas pieminekļu un piemiņas plākšņu kompozīcijas no laukakmens, klasiskas pieminekļu formas, kā arī kaltus, vienkāršus pieminekļus vai ekskluzīvus risinājumus kapavietu noformēšanai

Kalts piemineklis ir visbiežāk sastopamā pieminekļu forma Latvijā. Tās nav uzkrītošas, organiski iederas Latvijas kapsētu ainavās un pilnvērtīgi kalpo kā piemiņas kapakmens vairākus gadsimtus.

Pulēta granīta pieminekļi mūsdienās ir visiecienītākais kapu labiekārtošanas veids, jo pulēts materiāls ir vieglāk kopjams, tas ir aizsargāts no korozijas, kā arī apstrādē tas piedod apjomīgāku izskatu, kas vizuāli un arī faktiski kopējai kompozīcijai piedod dārgāku un elegantāku noskaņu.

Klasiskas kapu pieminekļu formas tradicionāli ir taisnstūrveida, ar taisnu vai nedaudz noapaļotu augšējo daļu. Parasti šādi pieminekļi ir pulēti no visām pusēm, kas atvieglo to kopšanu. Šādi kapu pieminekļi nav pārāk sarežģīti, un, pateicoties savai vienkāršībai, piešķir kapavietas iekārtojumam elegantu, atturīgu un sakoptu tēlu. Tādas kapavietas neprasa pārmērīgi sarežgītu kopšanu, vienmēr izskatās gaumīgas un sakoptas.

Lai izgatavotu patiešām ekskluzīvu pieminekli vai apbedījuma vietas kompleksu, mēs uzmanīgi uzklausām katra pasūtītāja vēlmes, dzīvesstāstu un atmiņas. Mūsu speciālisti savā ilggadējā pieredzē ir saskārušies ar visdažādāko klientu loku no atšķirīgu konfesiju, tradīciju un sabiedrības slāņiem un spēs atrast vispiemērotāko risinājumu jebkurai idejai.

Jāņem vērā, ka pasūtot kapakmeni no laukakmens, liels spēka un tehnikas apjoms ir nepieciešams, lai šādu granīta gabalu iegūtu, apstrādātu, nogādātu un uzstādītu - tas nozīmē, ka dažkārt, no laukakmens veidotie pieminekļi būs daudz dārgāki, nekā no ieguves rūpniecības granīta materiāliem, taču, parasti tas ir tā vērts, jo rezultāts laba meistara rokās ir pārsteidzošs un neatkārtojams

Bieži izveidojas situācija, kad kapavietā tiek blakus apglabāti vairāki ģimenes locekļi. Kapu pieminekļi šādās kapavietās parasti tiek izveidoti no 2 vai 3 daļām tā, lai varētu veltīt pietiekami lielu laukumu katra cilvēka piemiņai. SoulGarden speciālisti iesaka šādas kompozīcijas veidot tā, lai kopējais ģimenes kapu pieminekļu ansamblis harmoniski saskanētu ar kopējo kapavietas iekārtojumu. Līdz ar to, pirms sākt iekārtot šādu kapavietu, pieaicināt speciālistu, kas soli pa solim palīdzēs realizēt šādu ideju.

SoulGarden piedāvā gatavus risinājumus visdažādākajām kapu apmalēm kā arī izgatavot tās pēc individuāla pasūtījuma, atbilstoši izvēlētajai dizaina iecerei.

Strādājam ar augstvērtīgiem un laika gaitā pārbaudītiem granīta materiāliem kapu pieminekļu izgatavošanā. Piedāvajam apskatīt iecienitākos granīta veidus

Marmors kā dabīgā akmens veids kapu pieminekļu un memoriālo ansambļu veidošanā ir populārs materiāls, it īpaši tēlniecībā - skulptūru un citu dizaina elementu izgatavošanā

Lai pasūtītu un izgatavotu kapu pieminekli vai memoriālo ansambli, jāņem vērā, ka tas ir komplekss pasākumu kopums, kurā iesaistīts saskaņots komandas darbs, katrs posms jāuztic speciālistam vai vismaz jāņem vērā viņu ieteikumi.

Mūsu komanda šim ir veltījusi atsevišķu sadaļu - kapu pieminekļu izgatavošana, kur Jūs varat iepazīties ar materiāliem, izvēlēties stilu, dizainu, izvēlēties apstrādes un gravējumu veidu, kā arī uzzināt par kvalitātes garantijām, pieminekļu uzstādīšanu, kopšanu un piemērotu augu stādīšanu kapavietas apzaļumošanai.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu