Pieteikt pakalpojumu vai saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes vai arī aizpildot saziņas formu, pieteikt pakalpojumu online

Lūdzu aizpildiet saziņas formu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas apmaksas metodes ir iespējamas par mūsu pakalpojumiem?

Mēs pieņemam bezskaidras naudas norēķinums, klients veic apmaksu mūsu bankas kontā līgumā vai pasūtījuma veidlapā norādītajos termiņos.


Vai ir nepieciešama priekšapmaksa vai avansa maksājums?

Mēs pieņemam norēķinus arī skaidrā naudā, klients var veikt apmaksu mūsu birojā, noformējot pasūtījumu vai saņemot pasūtījumu.


Cik ilgā laikā tiek izpildīts pasūtījums?

Noformējot pasūtījumu, nepieciešams veikt avansa iemaksu. Atkarībā no līguma noteikumiem, avansa apmērs var būt no 40 līdz 70 procentiem no līguma kopējās summas.
Pasūtījums, atkarībā no sarežģītības pakāpes var tikt izpildīts gan nedēļas laikā, gan arī liela un sarežģīta pasūtījuma gadījumā aizņemt pat vairākus mēnešus.


Kādas pilsētas mēs apkalpojam?

Mēs sniedzam pakalpojumus visās Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās.


Kā var veikt pasūtījumu attālināti online?

Jūs piesakat pakalpojumu, nosūtot nepieciešamo informāciju uz norādītajiem kontaktiem, mūsu speciālisti sazinās ar Jums, lai precizētu veicamo uzdevumu, izbrauc uz vietas, lai novērtētu situāciju dabā, sastāda veicamo darbu tāmi, saskaņo ar Jums termiņus un apmaksu, pēc apstiprināšanas un avansa iemaksas sanemšanas, veic ieplānotos darbus, nosūta Jums fotoatskaiti par paveiktajiem darbiem, Jūs veicat gala norēķinu.


Vai var pasūtīt pakalpojumu un saņemt pēcapmaksas maksājumu grafiku, jeb nomaksu?

Mēs dažkārt slēdzam pasūtījuma līgumu ar šādiem noteikumiem, pasūtītājs var norēķināties par pasūtījumu vaurākās daļās, arī pēc tam, kad pasaūtījums jau ir izpildīts. Parasti šādus noteiktumus atrunā individuāli.


Kādu garantiju saņem pasūtītājs?

Mēs garantējam, ka saņemtās preces atbilst sertificētajiem standartiem, kā arī saviem pakalpojumiem sniedzam kvalitātes garantiju saskanā ar LR likumdošanu.


Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu