Preces

SoulGarden plašā sortimentā piedāvā preces un aksesuārus kapavietas iekārtošanai.

Preču un aksesuāru katalogs kapu labiekārtošanai

Visas preces ir sertificētas un izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas atbilst ES standartiem un garantijām.

Vispopulārākie soliņi kapavietas iekārtošanai. Uz tiem var droši sēdēt, neskatoties uz laika apstākļiem, šādu soliņu ir viegli uzstādīt, kā arī viegli restaurēt vajadzības gadījumā to pārkrāsojot. Mēs piedāvājam 3 dažādu nokrāsu koka soliņus ar dažādu konfigurāciju metāla un metālkalumu kājām.

Ilgmūžīgi un izturīgi kapavietas iekārtošanas elementi. Parasti granīta kapu soliņu izvēlas pieskaņotu pie kopējā kapu pieminekļu ansambļa. Šādi soliņi var būt no viena vai divu krāsu granīta materiāla, atkarībā no kopējās dizaina ieceres.

Granīta vāzes ir pieejamas dažādos augstumos un konfigurācijās. Vispopulārākās un arī praktiskākās granīta vāzes ir 28-30 cm augstas, ar kopējo diametru 12-15 cm, kurām ziedu ievietošanas atvere ir 9-10 cm diametrā un dziļums 18-20 cm. Granīta vāzes iespējams izvēlēties visās populārākajās granīta marku krāsās - no melnā granīta, bordo “Aurora”, pelēkā “Kuru Grey”, sarkanā “Vanga” un citās.

Kapu svečturi ir visdažādākie - masīvi granīta svečturi ar bronzas vai metāla durtiņām, metāla svečturi, kā arī svečturi no metāla ar mākslīgu sveci - lampionu, kas darbojas uz saules batarejām, kā arī akmens masas svečturi. SoulGarden svečturus piedāvā plašā sortimentā, taču daži no tiem ir dārgi un ekskluzīvi, tādēļ šādai produkcijai piegādes laiks no pasūtījuma brīža ir jāsaskaņo atsevišķi.

Mūsdienās pateicoties uzlabotām tehnoloģijām, plāknītes izgatavo no īpašas keramikas paveida - porcelāna, kura sastāvā ir augstas kvalitātes baltie apdedzinātie māli, masai piemīt balta krāsa, plāksnīte ir pārklāta ar caurspīdīgu, glancētu stiklveida glazūru. Šādi izgatavotie fotokeramikas portreti ir ar ļoti ilgu kalpošanas laiku, tie ir izturīgi un skaisti, turklāt ir iespējams izvēlēties dažādas formas fotokeramiku - ovālu, taisnstūra, apaļu, sirds formā vai arkas formā.

Betona kapavietas apmales ir lētāka alternatīva granīta apmalēm kapavietas laukuma norobežošanai. Parasti kapavietas laukumu norobežo ar apmalēm, lai grunts segums vai ieklātie akmentiņi, baltā smilts, nesajauktos ar dobēm, blakus esošo kaimiņu grunts segumu vai kapu celiņa smiltīm. Betona apmaļu komplektā var izvēlēties stūru un ieejas stabiņus, slieksnīti kā arī pusapaļas stūru dobes. Betona apmales ir trīs krāsu - ar baltām marmora šķembiņām uz pelēka fona, ar sarkanrozā marmora šķembiņām uz pelēka fona, kā arī pilnībā bez iekļāvumiem tumši pelēkā krāsā. Par kapu apmalēm sauc arī kapu rāmīšus, ko liek tieši uz kapiņa. Mēdz būt vienvietīgie kapu rāmīši, kā arī 1.5 vietīgi - ģimenes kapu rāmīši. Taču rāmīši ir ļoti dažādas konfigurācijas, ir atvērtie rāmīši, kā arī pusatvērtie un pilnībā pildīti, ko var nosaukt arī par kapu plāksnēm.

Granīta apmales un kapu plāksnes

Kapu plāksnes un granīta apmales var būt kā daļa no kopējās dizaina ieceres, iekārtojot kapavietu, bet bieži tās izvēlas nomainīt un uzstādīt atsevišķi. Kapavietas norobežošanai izmanto granīta futrāļus, jeb rāmīšus no granīta. Tos var arī daļēji noslēgt ar dažādas konfigurācijas granīta plāksnēm. Pilnībā noslēgtu kapavietas rāmīti mēdz saukt arī par kapu plāksni. Viss atkarīgs no dizaina ieceres, tādēļ kapu apmalēm ir visdažādāko krāsu, modeļu un krāsu salikumu daudzveidība.

Granīta kapu apmales un kapu plāksnes
Bronzas krustiņi, burti un rotājumi kapu pieminekļiem

Arvien populārāka kļūst tendence uz kapu pieminekļa piestiprināt bronzas krustiņu, gravējuma vietā izvēlēties bronzas vai hromētus burtus, kā arī pieminekli dekorēt ar kādu bronzas rotājumu - rozēm, putniem, kallām u.c. dekoriem. Vispopulārākie ir Caggiati bronzas izstrādājumi kapiem - tā ir Itāļu firma, kas kapu pieminekļu jomā darbojas jau no pagājušā gadsimta un ir līderis visā Eiropā šajā nozarē.

Bronzas krustiņi, burti un rotājumi kapu pieminekļiem
Statuetes un skulptūras

Statuetes, skulptūras un ciļņi no seniem laikiem ir memoriālās arhitektūras sastāvdaļa. Sākot no tēlnieku un akmeņkaļu veidotiem mākslas darbiem senatnē līdz mūsdienām ar kompjūteru un robotu palīdzību grieztiem ciļņiem, skulptūrām un statuetēm.

Memoriālajā arhitektūrā bieži izmanto skulptūru, krūšutēlu vai cilni atveidot pēc cilvēka līdzības. Dažkārt, skulptūra kā simbolisks atveidojums cilvēka būtībai, sastopama putnu, eņģeļu, dzīvnieku veidā.

Statuetes un skulptūras
Granīta krusti - Krusts kā kapu pieminekļu detaļa

Akmens krusts gan atsevišķi uz cokola kā kapavietas noformējums, gan arī kā kopējā kapu pieminekļu ansambļa elements, ir plaši sastopams itin visur Eiropā un tradicionāli ir vispopulārākais elements kapavietas noformēšanā.

Granīta krustu bija pieņemts uzstādīt dzimtas kapavietā uz augsta cokola, kurā tika iegravēti visi ģimenes locekļu vārdi.

Krusts kā kapu pieminekļu detaļa

Lai pasūtītu un izgatavotu kapu pieminekli vai memoriālo ansambli, jāņem vērā, ka tas ir komplekss pasākumu kopums, kurā iesaistīts saskaņots komandas darbs, katrs posms jāuztic speciālistam vai vismaz jāņem vērā viņu ieteikumi.

Mūsu komanda šim ir veltījusi atsevišķu sadaļu - kapu pieminekļu izgatavošana, kur Jūs varat iepazīties ar materiāliem, izvēlēties stilu, dizainu, izvēlēties apstrādes un gravējumu veidu, kā arī uzzināt par kvalitātes garantijām, pieminekļu uzstādīšanu, kopšanu un piemērotu augu stādīšanu kapavietas apzaļumošanai.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu