Blogs

Mūsu blogs ir publicētu izvērstu materiālu kopums

Latvijā, veidojot kapakmeni savu apbedīto tuvinieku atdusas vietai, cilvēki apzināti meklē un izvēlas laukakmeni. Senāk tikai laukakmens bija brīvi pieejams granīta materiāls, kas plaši tika izmantots gan celtniecībā, gan arī kapu pieminekļu izgatavošanā, tas sastopams gan laukos, zemē, upju gultnēs un jūras piekrastē.

Soulgarden profesionāls kapu labiekārtošanas serviss veic kapu uzkopšanas un uzturēšanas pakalpojumus visās Latvijas kapsētās. Laika trūkums, attālums vai citi apstākļi nav šķērslis uzturēt savu tuvinieku kapavietas kārtībā - uzticiet šīs rūpes mums. Mēs paveiksim nepieciešamos darbus kvalitatīvi un norunātajā laikā. Jūsu sirdmieram nosūtīsim fotoatskaiti pirms un pēc padarītā darba.

Ekskluzīvs piemineklis sirds veidā ar ciļņiem - eņģeļiem un portretu, veltījums mātei, Jaunciema kapos Rīgā, uzstādīts 2022.gada maijā uz Mātes dienu.

SoulGarden dizaineru komanda ir integrējusi 3D modeļu pārlūku atsevišķā pārlūkprogrammā, kur Jūs varat “apiet” plānotajam kompleksam apkārt, pievilkt tuvāk un aplūkot tā detaļas, materiālu veidu un tekstūru.

Mūsu uzņēmumā SoulGarden varat pasūtīt kapu pieminekļa vai kapavietas labiekārtošanas 3D projektu. Kapavietas kompleksa 3D projekta modelēšana sniedz iespēju ar maksimālu precizitāti prognozēt tādu rezultātu, kādu vēlaties realizēt, un, ja nepieciešams, mainīt un uzlabot memoriālo kompleksu ar mūsdienīgām metodēm vēl pirms izgatavošanas, vai arī, gluži otrādi, vienkāršot kādu detaļu, tādējādi samazinot kopējās kompleksa izmaksas.

Ekskluzīva dizaina kapavietu iekārtošana no ieceres projekta līdz pieminekļu kompleksa izstrādei visā Latvijā ar speciālista uzraudzību un izgatavotāja garantiju.

Lai kvalitatīvi un praktiski iekārtotu ģimenes kapavietu, jābūt pārdomātai katrai detaļai un materiāliem no kā tiks izveidota ģimenes apbedījumu vieta.

SoulGarden sniedz pakalpojumus visos Rīgas un pierīgas kapsētas, kā arī citu tuvāko reģionu kapsētas - labi pārzin šo kapsētu floras un īpašības.

Kopējo apbedījuma vietu parasti arī mēdz norobežot no blakus esošajām apbedījuma vietām. Lauku kapsētās biežāk tiek izmantoti dzīvžogi apbedījumu vietu norobežošanai, taču pilsētās, kā arī paugurainās kapsētās biežāk izmanto mūrētas vai betonētas atbalsta sieniņas, kas apšūtas ar granītu, laukakmeni, šūnakmeni vai dolomītu.

22. Februāris 2021.
Kapu apmales

Visbiežāk cilvēki tomēr izvēlas kapu apmali uzlikt, tādējādi norobežojot kopējo kapavietas laukumu no apbedījuma vietas konkrētam cilvēkam. Dažkārt, iekārtojot ģimenes kapavietu - kapu apmali liek kā divvietīgu vai vairākvietīgu, apvienojot vairāku ģimenes locekļu apbedījumus.

Dažkārt nākas dzirdēt no pasūtītājiem, ka apbedījums ir veikts nesen, nav pagājis vēl gads un kapavieta nav nosēdusies, līdz ar to vēl nav iespējams uzlikt kapu apmali. Tā nav gluži taisnība...

Kad tiek labiekārtota jauna apbedījuma vieta vai arī tiek sakopta jau esoša apbedījuma vieta, parasti vienmēr aktuāls ir jautājums - kādus augus vislabāk izvēlēties kapavietas noformējumam, lai tie būtu viegli kopjami un ilgi saglabātu savu pievilcīgo izskatu, kā arī skaisti ziedētu.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu