Blogs

Mūsu blogs ir publicētu izvērstu materiālu kopums

Kā uzzināt, cik izmaksās kapu piemineklis, kā pareizi izvēlēties materiālus plānotajai iecerei, kā iegūt idejas vizualizāciju

Tradicionāli, kapavietas laukumu mēdz noklāt ar baltajām smiltīm, taču mūsdienās ir daudz citu populāru materiālu, ko ieklāt kapavietas laukumā, lai tas būtu viegli kopjams un izskatītos gaumīgs, kā arī būtu pieskaņots kopējam kapavietas dizainam.

Pārsvarā kapu pieminekļus izgatavo no granīta, kas ir izturīgs un ilgmūžīgs materiāls, labi iztur Latvijas klimatiskos apstākļus...

Marmoru pieminekļu izgatavošanā izmanto sen, tāpat kā granītu, vienīgais, mūsu klimatiskajos apstākļos tas nav pārāk iecienīts dabīgāā akmens veids savas kaprīzās dabas dēļ

No laukakmens veidoti kapu pieminekļi ir unikāli - otru tādu atrast nebūs iespējams, līdz ar to, tas īpaši akcentēs mūžībā aizgājušā cilvēka individualitāti.

Kalts piemineklis ir visbiežāk sastopamā pieminekļu forma Latvijā. Tās nav uzkrītošas, organiski iederas Latvijas kapsētu ainavās un pilnvērtīgi kalpo kā piemiņas kapakmens vairākus gadsimtus.

Kapu pieminekļi Valmieras Kocēnu kapos, ģimenes kapavietas labiekārtošana-rekonstrukcija ar jaunu kompozīciju. Zviedrijas melnais granīts, Cagiatti bronzas burti un aksesuāri. Dizaina autors Inese Grudiņina.

Pulēta granīta pieminekļi mūsdienās ir visiecienītākais kapu labiekārtošanas veids, jo pulēts materiāls ir vieglāk kopjams, tas ir aizsargāts no korozijas, kā arī apstrādē tas piedod apjomīgāku izskatu, kas vizuāli un arī faktiski kopējai kompozīcijai piedod dārgāku un elegantāku noskaņu.

Kapu piemineklis izgatavots no gaiši violeta granīta Orion un melnā Zviedrijas granīta kur piemiņas plāksnē iestrādāts fotokeramikas portrets.

Kapu piemineklis un apmale Rīgas Pļavnieku kapsētā, no Karēlijas melnā granīta

Ekskluzīvs kapu piemineklis ar kapu plāksni no zaļa granīta ar baltā marmora elementiem un stikla postamentu portretam, ar Cagiatti bronzas burtiem un aksesuāriem. Dizaina autors Inese Grudiņina.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu