Blogs

Mūsu blogs ir publicētu izvērstu materiālu kopums

Ekskluzīva dizaina kapavietu iekārtošana no ieceres projekta līdz pieminekļu kompleksa izstrādei visā Latvijā ar speciālista uzraudzību un izgatavotāja garantiju.

Lai kvalitatīvi un praktiski iekārtotu ģimenes kapavietu, jābūt pārdomātai katrai detaļai un materiāliem no kā tiks izveidota ģimenes apbedījumu vieta.

SoulGarden sniedz pakalpojumus visos Rīgas un pierīgas kapsētas, kā arī citu tuvāko reģionu kapsētas - labi pārzin šo kapsētu floras un īpašības.

Kopējo apbedījuma vietu parasti arī mēdz norobežot no blakus esošajām apbedījuma vietām. Lauku kapsētās biežāk tiek izmantoti dzīvžogi apbedījumu vietu norobežošanai, taču pilsētās, kā arī paugurainās kapsētās biežāk izmanto mūrētas vai betonētas atbalsta sieniņas, kas apšūtas ar granītu, laukakmeni, šūnakmeni vai dolomītu.

Dažkārt nākas dzirdēt no pasūtītājiem, ka apbedījums ir veikts nesen, nav pagājis vēl gads un kapavieta nav nosēdusies, līdz ar to vēl nav iespējams uzlikt kapu apmali. Tā nav gluži taisnība...

Kad tiek labiekārtota jauna apbedījuma vieta vai arī tiek sakopta jau esoša apbedījuma vieta, parasti vienmēr aktuāls ir jautājums - kādus augus vislabāk izvēlēties kapavietas noformējumam, lai tie būtu viegli kopjami un ilgi saglabātu savu pievilcīgo izskatu, kā arī skaisti ziedētu.

Kā uzzināt, cik izmaksās kapu piemineklis, kā pareizi izvēlēties materiālus plānotajai iecerei, kā iegūt idejas vizualizāciju

Tradicionāli, kapavietas laukumu mēdz noklāt ar baltajām smiltīm, taču mūsdienās ir daudz citu populāru materiālu, ko ieklāt kapavietas laukumā, lai tas būtu viegli kopjams un izskatītos gaumīgs, kā arī būtu pieskaņots kopējam kapavietas dizainam.

Pārsvarā kapu pieminekļus izgatavo no granīta, kas ir izturīgs un ilgmūžīgs materiāls, labi iztur Latvijas klimatiskos apstākļus...

Marmoru pieminekļu izgatavošanā izmanto sen, tāpat kā granītu, vienīgais, mūsu klimatiskajos apstākļos tas nav pārāk iecienīts dabīgāā akmens veids savas kaprīzās dabas dēļ

No laukakmens veidoti kapu pieminekļi ir unikāli - otru tādu atrast nebūs iespējams, līdz ar to, tas īpaši akcentēs mūžībā aizgājušā cilvēka individualitāti.

Kalts piemineklis ir visbiežāk sastopamā pieminekļu forma Latvijā. Tās nav uzkrītošas, organiski iederas Latvijas kapsētu ainavās un pilnvērtīgi kalpo kā piemiņas kapakmens vairākus gadsimtus.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu