12. Jūlijs 2021.

Kā iekārtot ģimenes kapavietu, lai tā būtu viegli kopjama?

1

No idejas līdz gatavam projektam kapos.

Lai kvalitatīvi un praktiski iekārtotu ģimenes kapavietu, jābūt pārdomātai katrai detaļai un materiāliem no kā tiks izveidota ģimenes apbedījumu vieta.

Kvalitatīva ģimenes kapavieta

Daudzi cilvēki saskaras ar to, ka kapsētā jau ir apbedīti kādi ģimenes locekļi, bet jaunais apbedījums ir pelnu kapsula. Jebkurā gadījumā, tiek plānots, ka tie būs dzimtas vai ģimenes kapi un kalpos vairākām paaudzēm, vai arī tas ir pēdējais apbedījums un šie ģimenes kapi tiks apmeklēti retāk, taču piemiņa tiks saglabāta ilgmūžīgi. Šajos gadījumos vienmēr aktuāls ir jautājums - kā labiekārtot kapavietu, lai tā būtu viegli kopjama, gaumīga uz ilgmūžīga.

Dažkārt ģimenes locekļi vēlas kādu īpašu dizaina elementu kapu pieminekļa izgatavošanā -

Musdienīga kapuvieta Ģimenes apbedījuma vieta

Krustu, sveci, grāmatu, sirsniņu, taču visbiežāk cilvēki izvēlas klasiskās pieminekļu formas - kaltas vai grieztas un pulētas granīta plāksnes tradicionālās proporcijās.

Grāmata piemineklis Ģimenes apbedījumu vieta

Ģimenes kapavietas labiekārtošanā uzmanība tiek veltīta arī citām detaļām - kapu plāksnēm, soliņiem, pakāpieniem un laukuma klājumiem. Lai izveidotu harmonisku un gaumīgu kapavietu SoulGarden iesaka vērsties pie speciālista - dizainera, kas labi pārzin izmantojamo materiālu specifiku un atradīs piemērotāko risinājumu cenas un kvalitātes ziņā.

SoulGarden piedāvā izstrādāt kapu labiekārtošanas projektus, no idejas un speciālista izbraukuma uz vietas situācijas novērtēšanai, līdz projekta izstrādei, izgatavošanai un uzstādīšanai kapos visā Latvijā.

Mēs piedāvājam vizualizācijas skiču un projektu izstrādi līdz aptuvenai tāmei pilnīgi bez maksas, ar speciālista izbraukumu un konsultācijām. Ja tālāk tāme tiek saskaņota un projekts realizēts SoulGarden - klienti saņem garantijas sertifikātu gan materiāliem gan uzstādītajam pieminekļu ansamblim un par projekta izstrādi netiek prasīta papildus samaksa.

Ja klienti vēlas iegūt dizainera ieteikumus, projekta skices un aprēķinus, lai tālāk realizētu to citā uzņēmumā, tad tas ir atsevišķš maksas pakalpojums, kas izmaksā no 150 - 250 EUR, atkarībā no projekta sarežģītības.

Rediģēts : 11. Janvāris 2024.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu