25. Februāris 2021.

Kapu apmales apbedījuma vietas perimetram

1 Kopējo apbedījuma vietu parasti arī mēdz norobežot no blakus esošajām apbedījuma vietām. Lauku kapsētās biežāk tiek izmantoti dzīvžogi apbedījumu vietu norobežošanai, taču pilsētās, kā arī paugurainās kapsētās biežāk izmanto mūrētas vai betonētas atbalsta sieniņas, kas apšūtas ar granītu, laukakmeni, šūnakmeni vai dolomītu.

Kapu apmales perimetram

Dažkārt redzamas ļoti ekskluzīvas granīta sētiņas, kaut gan biežāk sastopamas standarta apmales perimetram no betona vai granīta, uz betona pamatu bāzes, ar dekoratīviem stūra elementiem, stabiņiem, dobēm vai citiem elementiem.

SoulGarden piedāvā jebkuras sarežģītības granīta vai betona apmales kapavietas perimetram, kā arī nepieciešamos stūru dizaina elementus noformējumam.

Kapu apmale apbedījumam

Kapu apmalēm apbedījuma vietas norobežošanai ir arī praktiska un funkcionāla nozīme - dažkārt kapavieta atrodas uzkalniņā vai nogāzē, kur viena laukuma mala ir daudz augstāka nekā pretējā mala - perimetra norobežojums palīdz izlīdzināt laukumā esošo līmeni, atvieglo pieminekļa un cita aprīkojuma uzstādīšanu kapavietā, kā arī neļauj sajaukties kapsētas celiņu gruntij ar apbedījuma vietas laukuma grunts segumu.

Materiāli kapavietu laukumu un apstādījumu veidošanai

Materiāli kapavietu laukumu veidošanai

Mūsdienās ir daudz populāru materiālu, ko ieklāt kapavietas laukumā, lai tas būtu viegli kopjams un izskatītos gaumīgs, kā arī būtu pieskaņots kopējam kapavietas dizainam.

SoulGarden piedāvā visus populārākos grunts seguma materiālus apbedījuma vietas laukumiem - granti, smilti, dolomīta, granīta šķembas un citus materiālus.

Kapu apmales kā kapu rāmītis

Kapu apmales kapavietas apzīmēšanai

Kapu apmales, konkrētas kapavietas apzīmēšanai, kā kapu rāmītis, kapu plāksne vai sarkofāgs, ir atsevišķs kapu aprīkojuma elements.

SoulGarden piedāvā dažādas granīta un betona kapu apmales apbedījumiem un urnu apbedījumu kapu rāmīšus lielā izvēlē.

Rediģēts : 11. Janvāris 2024.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu