02. Октября 2023.

Ekskluzīvs kapu pieminekļa ansamblis "Tauriņa sirsniņa"

Ja cilvēkbērna sirsniņas mūžs ir bijis tik īss, ka tas šķiet kā tauriņa pieskāriens... Smeldzīgs un aizkustinošs kapu kalniņā stāv kapu piemineklis sirsniņas formā ar mazās meitenītes portretu. Ekskluzīvais kapu pieminekļa ansamblis ar sirsniņu centrā uz grezna postamenta simbolizē vecāku mīlestību un rūpes, gaišā piemiņā saglabājot mīlotās meitiņas "aiziešanu" , kā tauriņa aizlidošanu.

Kapu piemineklis sirds formā uz grezna postamenta

Kapu piemineklis sirds formā uz grezna postamenta, papildināts ar meitenītes portretu uz stikla un bronzas tauriņiem, pie tā kapu plāksne sirds formā no baltā un melnā granīta.

Kapu pieminekļa ansamblis ir izveidots pēc individuāla dizaina projekta, ņemot vērā sērojošo vecāku vēlmes un cenšoties izpaust smeldzīgās un gaišās atmiņas.

Kapu pieminekļa ansamblis sirsniņas formā Katlakalna kapos

Kapu pieminekļa ansamblis sirsniņas formā Katlakalna kapos.

Kapu pieminekļa ansambļa kompozīciju veido divu krāsu granīts - melnais Karēlijas granīts un baltais Wisconte White granīts, pašu kapakmeni, kas izpildīts sirds formā, rotā ekskluzīvi bronzas tauriņi, kapu pieminekļa noformējumā izmantots portrets uz stikla un Caggiati bronzas burti. Piemineklis stāv uz grezna postamenta no divu krāsu granīta. Kapu piemineklī iegravēta mīļotās meitiņas dziesmiņa, ko viņa bija iemācījusies dungot…

Kapu piemineklis - sirsniņa uz grezna postamenta, Caggiati bronzas burtiem un portretu stiklā.

Kapu piemineklis - sirsniņa uz grezna postamenta, Caggiati bronzas burtiem un portretu stiklā.

Melnā granīta kapu plāksne arī ir izpildīta iekļaujot sirds formu no baltā granīta, uz kuras arī stiprināti ekskluzīvi bronzas tauriņi, sirsniņas viducītis piepildīts ar baltā marmora oļiem. No kapu plāksnes līdz pieminekļa postamentam izveidots praktisks granīta plauktiņš svecīšu un piemiņas priekšmetu novietošanai.

Kapu plāksne ar sirds formas izgriezumu no melnā Karelijas granīta un baltā Visconte White granīta.

Kapu plāksne ar sirds formas izgriezumu no melnā Karelijas granīta un baltā Visconte White granīta.

Grezns postaments zem pieminekļa ar frēzētām malām no divu krāsu granīta

Grezns postaments zem pieminekļa ar frēzētām malām no divu krāsu granīta.

Kompozīciju papildina bronzas tauriņi no kapu pieminekļu aksesuāru vadošās kompānijas eiropā Sacred Art Strassacker

Kapu pieminekļa kompozīciju papildina bronzas tauriņi no kapu pieminekļu aksesuāru vadošās kompānijas eiropā Sacred Art Strassacker.

Kapu pieminekļa ansamblis izgatavots Rīgā 2023.gada septembrī un uzstādīts Katlakalna kapos.

Apskatīt galerijā vairāk

Pieteikties konsultācijai

Редактированно: 04. Октября 2023.

Получить консультацию

Вы можете подать заявку на консультацию онлайн — через приложения, по электронной почте, на странице Facebook, WhatsApp или Telegram.