28. Декабря 2020.

Гранит для изготовления памятников и надгробий

Pārsvarā kapu pieminekļus izgatavo no granīta, kas ir izturīgs un ilgmūžīgs materiāls, labi iztur Latvijas klimatiskos apstākļus, tajos var labi un kvalitatīvi iegravēt gan uzrakstus, gan citus gravējumus.

Kapu - memoriālajā arhitektūrā var izmantot dažādas krāsas granītu.

Vispopulārākie ir melnas, tumši un gaiši pelēkas nokrāsas, sarkanbrūnie un sarkanīgie granīta veidi - Soulgarden piedāvā arī citus granīta materiālus, taču šie ir populārākie.

Iecienītākie dabīgā akmens materiāli pieminekļu izgatavošanai

AURORA GRANITE 2 - VANGA GRANITE 3 - BOHUS GREY GRANITE 4 - KURU GREY GRANITE 5 - BALTIC GREEN GRANITE 6 - BLUE PEARLS LABRODORITE 8 - SWEDISH BLACK 7 - HALLANDIA-GNEIS 9 - KARELIA GABBRO DIABAZ 10 - GABBRO DIZABAZ BUKINSKOJE

Soul Garden piedāvā 3 pārbaudītus melnā granīta veidus - Zviedrijas, Karēlijas un Ukrainas.

Tikai melnā granīta veidi

Visi trīs ir ļoti labi dabīgā akmens materiāli, katrs no tiem nedaudz atšķiras ar nokrāsu, struktūru un cenu, taču tie ir gadsimtiem ilgi kalpojuši mūsu priekštečiem kapakmeņu izgatavošanai un ir piemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem, atšķirībā no, piemēram, Ķīnas vai Indijas melnā granīta.

Редактированно: 28. Декабря 2020.

Получить консультацию

Вы можете подать заявку на консультацию онлайн — через приложения, по электронной почте, на странице Facebook, WhatsApp или Telegram.