21. Februāris 2022.

Kapu pieminekļu un apbedījuma vietas dizaina projektu izstrāde 3D programmās

Mūsu uzņēmums SoulGarden ir uzsācis kapu pieminekļu, ansambļu, kompozīciju un memoriālu grafisko projektu 3D izstrādi un modelēšanu, lai atvieglotu pieminekļa izvēles, izgatavošanas un saskaņošanas procesu.

Kapu pieminekļu ansamblis ir izveidots pēc pasūtītāja vēlmēm un dizainera ieteikumiem no zaļā un melnā granīta ar metālkalumiem un bronzas Caggiatti burtiem.

Memoriālo ansambļu vai kapu pieminekļu 3D projektēšana ir samērā jauna tendence, taču, kā rāda prakse, šis darba posms kapavietu labiekārtošanā ir ļoti aktuāls - tas ļauj izvairīties no dažādiem pārpratumiem vai vilšanās, kā arī mūsdienīgās grafiskās programmas līdz vissīkākajām detaļām ļauj precīzi attēlot priekšmetu un materiālu proporcijas, krāsu, gaismas un faktūru savstarpējo spēli dizaina izvēlē.

SoulGarden dizaineru komanda ir integrējusi 3D modeļu pārlūku atsevišķā pārlūkprogrammā, kur Jūs varat “apiet” plānotajam kompleksam apkārt, pievilkt tuvāk un aplūkot tā detaļas, materiālu veidu un tekstūru.

Ieskatam piedāvājam iepazīties ar 3D projektu jau uzstādītam objektam Katlakalna kapos.

Aplūkot 3D pieminekļa kompleksu pārlūkprogrammā*.

*Pārejot uz pārlūkprogrammu, tas prasīs nedaudz laika, esiet pacietīgi, pagaidiet, lai pārlūkprogramma tiek atvērta pilnībā. (~6 MB)

Parasti kapu pieminekli liek vienreiz mūžā, vai arī, dažos gadījumos, tuvinieki nolemj veikt pilnīgu rekonstrukciju esošajiem ģimenes kapiem. Tas ir laikietilpīgs process, kā arī izmaksas šādiem projektiem ir samērā lielas, tādēļ, vajadzētu racionāli pieiet pie šī jautājuma risināšanas.

Lai maksimāli kvalitatīvi un pārdomāti uzceltu piemiņas kompleksu vai pārveidotu ģimenes kapavietu, mūsdienās nevajadzētu paļauties tikai uz kāda meistara ieteikumiem. Pieredze rāda, ka tādu speciālistu ir maz, turklāt, ne katrs no viņiem var sniegt kādus dizaina ieteikumus vai mūsdienīgām tendencēm atbilstošas tehnoloģiskas rekomendācijas kompleksam kopumā.

Interjera un eksterjera dizaina un tā objektu modelēšana un projektēšana, attēlojot to grafiskā 3D modelī, mūsdienās tiek plaši izmantota ļoti daudzās nozarēs - pilsētvides labiekārtošanā, ainavu un dārzu labiekārtošanā, mēbeļu izgatavošanā un interjera projektēšanā, kā arī dažādas tehnikas, piemēram, automašīnu, projektēšanā.

Kapavietas kompleksa 3D projekta modelis sniedz iespēju ar maksimālu precizitāti prognozēt tādu rezultātu, kādu pasūtītājs ir vēlējies realizēt. Pateicoties 3D modelim, nepiecīšamības gadījumā plānoto projektu var viegli izmainīt vai uzlabot vēl pirms izgatavošanas, tādējādi racionāli un precīzi koriģēt iespējamās kopējās kapavietas kompleksa izmaksas.

Pat tad, ja īsti nezināt kādu pieminekli, pieminekļu kompleksu vai ģimenes kapavietas dizainu Jūs vēlaties, mēs iesakām griezties pie mūsu uzņēmuma kvalificēta speciālista - šāda veida konsultācija parasti aizņem 1-2 h un klātienē izmaksā 20-50 eiro. Tikšanās reizē mēs spēsim noteikt gan plānojamās izmaksas, gan taps uzmetums dizainera skicei, un tad, protams, saskaņojot gan vēlmes, gan budžetu, var sākt projekta izstrādi.

Uzsākot 3D projekta izstrādi, Jūs iemaksājat drošības naudu 150-250 eiro. Saņemot gatavu 3D projektu un pieņemot lēmumu uzticēt mums pilnīgi visu projekta realizāciju ar izgatavošanu un uzstādīšanu jebkuros kapos Rīgā vai visā Latvijā, Jūs saņemsiet līgumu un tāmi, no kuras tiks atskaitītas 3D projekta izmaksas.

Saskaņā ar izgatavošanas līgumu, Jūs iemaksāsiet 50% no kopējās pasūtījuma summas, atlikušos 30% apmaksājot pēc darbu pabeigšanas darbnīcā un 20% pēc projekta uzstādīšanas kapos.

Saskaņā ar pievienoto 3D vizualizāciju Jūs saņemsiet 100% atbilstību gaidāmajam rezultātam, kvalitātes atbilstības sertifikātu izvēlētajam granīta vai cita materiāla veidam, kā arī garantiju izpildītajam montāžas/uzstādīšanas darbam.

Ar šādu projektu Jūs varat griezties pie jebkura izgatavotāja un saņemt kvalitatīvu un precīzu projekta realizāciju kapos, taču, ja, uzticat realizāciju un izpildi mūsu uzņēmumā, tad 3D projektēšanas izmaksas ir pilnīgi bez maksas!

Rediģēts : 21. Februāris 2022.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu