26. Июня 2023.

Individuāli izstrādāti dizaina projekti kapu pieminekļu izgatavošanai - pārdomāta un ilgmūžīga piemiņa

Kas ir ekskluzīvs, izgatavots pēc individuāla dizaina projekta kapu piemineklis vai pieminekļu komplekss? Tas ir tāds pārdomāts kapu piemineklis vai pieminekļu komplekss, kas izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, ar unikāliem, reti sastopamiem vai vispār pēc individuāla pasūtījuma piemērotiem aksesuāriem, ar kvalitatīvu, praktisku akmens apstrādes veidu un ar garantiju veiktiem montāžas darbiem. Šāds pārdomāts kapu labiekārtošanas projekts kalpos vairākām paaudzēm un palīdzēs saglabāt gaišā piemiņā atmiņas par mūsu mīļajiem.

Kapavietas labiekārtošana - pilna rekonstrukcija ar jauna dizaina izstrādi

Ekskluzīvs kapavietas labiekārtošanas dizaina projekts, izstrādāts pēc individuāla pasūtījuma, uzstādīts Lāčupes kapos Rīgā, 2023.gada maijā uz Mātes dienu, veltījums dzimtas sievietēm.

“Kāpnes uz debesīm” - tā ir nodēvēts šis aizkustinošais kapu pieminekļu ansamblis

“Kāpnes uz debesīm” - tā ir nodēvēts šis aizkustinošais kapu pieminekļu ansamblis, kura centrālajā daļā ir divi ekskluzīva dizaina pieminekļi, kas ir roku darbs, izgatavoti mūsu pieminekļu darbnīcā Rīgā no kvalitatīva Somijas granīta Hallandia Gneis, ar bronzas aksesuāriem - eņģeļiem no Sacred Art Strassacker, kas sargā mūžībā aizgājušo tuvinieku dvēseles.

Ekskluzīvs kapavietas labiekārtošanas dizaina projekts

Kapavietas labiekārtošana - pilna rekonstrukcija ar jauna dizaina izstrādi, jauna pieminekļu ansambļa izveidošanu un montāžu Lāčupes kapos Rīgā, 2023.gada maijā.

Mūsu kapu pieminekļu darbnīca piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un akmens apstrādes ciklu, visjaunākās dizaina tendences, ekskluzīvus aksesuārus un rūpējamies, lai jebkurš, kas ir griezies mūsu uzņēmumā saistībā ar kapavietas labiekārtošanu vai pieminekļu izgatavošanu, saņemtu vislabāko risinājumu kvalitātes, individuālas pieejas un atbilstošākās cenas ziņā mūsu piedāvājumam piemiņas saglabāšanai saviem mīļajiem.

Lai izveidotu individuāla dizaina eskskluzīvu piemiņas vietu kapos, nepieciešams pārdomāti risināt šo jautājumu. Mēs, SoulGarden komanda, aicinām griezties pie speciālista - kapu labiekārtošanas dizainera, kas labi pārzin izmantojamo materiālu īpašības, sniegs padomu praktiskās piemērotības ziņā un atradīs risinājumu visdažādākajām iecerēm un piemēros iecerēto projektu individuālam budžetam.

Iecerot šāda veida lielus labiekārtošanas un rekonstrukcijas darbus kapos, jāatceras, ka kapavietas ierīkošana nav jāsasteidz, labāk pacietīgi un pārdomāti izpildīt visu iecerēto projektu soli pa solim, kvalitatīvi un ar garantiju, nekā sasteigt. Piemineklis vai pieminekļu komplekss kalpos ne vienu paaudzi vien…

Nereti kapsēta ir savdabīga atmiņu grāmata, kur var lasīt gan vēstures, kultūras un dzīvesstāstu atmiņas.

Редактированно: 26. Июня 2023.

Получить консультацию

Вы можете подать заявку на консультацию онлайн — через приложения, по электронной почте, на странице Facebook, WhatsApp или Telegram.