Soulgarden Logo

Kapu Pieminekļu Izgatavošana — Dizains un Labiekārtošana kapos visā Latvijā

Latvijā kapsētas līdzinās savdabīgiem dvēseļu dārziem, kas arī ir ietverts SoulGarden nosaukumā un filozofijā

Mēs uzskatām, ka kapavieta ir nozīmīga un neatņemama vieta uz šīs zemes, stiprina paaudžu saiti un dzimtas kopību, kā arī saikni un piederību Dzimtenei, dzimtajai zemei.

Piedāvājam labiekārtot kapavietu — gan jaunas apbedījuma vietas plānošanu, izveidošanu un aprīkošanu, kā arī esošas apbedījuma vietas pārveidi, rekonstrukciju, modernizāciju ar jaunu pieminekļu un apmaļu izgatavošanu un izvietošanu kopējā ansamblī

Kapu labiekārtošana un uzkopšana kapos visā Latvija

Piedāvājam izgatavot kvalitatīvus pieminekļus ar gravējumu vai bronzas aksesuāriem no granīta, laukakmens vai cita materiāla, kā arī veikt pasūtījuma izgatavošanu no idejas līdz gatava objekta uzstādīšanai kapos visā Latvijā

Kapu pieminekļu izgatavošana

Dažādas pieminekļu, piemiņas plākšņu un kapakmeņu kompozīcijas no granīta, marmora, laukakmens — klasiskas pieminekļu formas, kā arī ekskluzīvi dizaina risinājumi un skulptūras.

SoulGarden - Kapu pieminekļu kompozīcijas un ekskluzīvi memoriālie kompleksi

SoulGarden piedāvā pilnu darbību ciklu kapu pieminekļa izgatavošanā vai apbedījuma vietas labiekārtošanā - sākot no dizaina izvēles un 3D projekta izstrādes līdz izgatavošanai un uzstādīšanai visā Latvijā.

3D projekts ietver sevī 3 darba soļus - dizainera skici, modelēšanu 2D un 3D vizualizāciju. Papildus šiem, ir vēl 4 opcija - 3D modeļa integrācija pārlūkprogrammā.

Kapavietas kompleksa 3D projekta modelēšana

Mūsu blogs ir publicētu izvērstu materiālu kopums, kurā Jūs sīkāk apskatīt un izlasīt par mūsu darbiem, iepazīties ar jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām kapu pieminekļu izgatavošanā, uzzināt par tēmām saistībā ar kapu kopšanu un uzturēšanu.

SoulGarden - Noderīga informācija kā pasūtīt kapu pieminekli

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu