Blogs

Mūsu blogs ir publicētu izvērstu materiālu kopums

Ekskluzīvs kapavietas labiekārtošanas dizaina projekts, izstrādāts pēc individuāla pasūtījuma, uzstādīts Lāčupes kapos Rīgā, 2023.gada maijā uz Mātes dienu, veltījums dzimtas sievietēm.

Ilgmūžīgs un viegli kopjams materiāls, ir pulēts, kvalitatīvs Zviedrijas, Somijas, Karēlijas un Ukrainas granīts. Šie granīta veidi ir piemēroti mūsu klimatiskajiem apstākļiem un kvalitatīvi izgatavoti izstrādājumi kalpo vairākas paaudzes.

07. Februāris 2023.
Ģimenes kapavietas izveidošana

Katrā ģimenē reiz pienāk brīdis, kad jāatvadās uz mūžu no tuvinieka, guldot to zemes klēpī. Visbiežāk tie ir mūžu nodzīvojušie vecāki, kam pienāk brīdis “aiziet”. Mūsu tradīcijās ir iekārtot ģimenes kapavietas, uzstādot tur kapakmeni, izveidot kapu rāzīti un sastādīt piemērotus augus.

Latvijā, veidojot kapakmeni savu apbedīto tuvinieku atdusas vietai, cilvēki apzināti meklē un izvēlas laukakmeni. Senāk tikai laukakmens bija brīvi pieejams granīta materiāls, kas plaši tika izmantots gan celtniecībā, gan arī kapu pieminekļu izgatavošanā, tas sastopams gan laukos, zemē, upju gultnēs un jūras piekrastē.

Soulgarden profesionāls kapu labiekārtošanas serviss veic kapu uzkopšanas un uzturēšanas pakalpojumus visās Latvijas kapsētās. Laika trūkums, attālums vai citi apstākļi nav šķērslis uzturēt savu tuvinieku kapavietas kārtībā - uzticiet šīs rūpes mums. Mēs paveiksim nepieciešamos darbus kvalitatīvi un norunātajā laikā. Jūsu sirdmieram nosūtīsim fotoatskaiti pirms un pēc padarītā darba.

Ekskluzīvs piemineklis sirds veidā ar ciļņiem - eņģeļiem un portretu, veltījums mātei, Jaunciema kapos Rīgā, uzstādīts 2022.gada maijā uz Mātes dienu.

SoulGarden dizaineru komanda ir integrējusi 3D modeļu pārlūku atsevišķā pārlūkprogrammā, kur Jūs varat “apiet” plānotajam kompleksam apkārt, pievilkt tuvāk un aplūkot tā detaļas, materiālu veidu un tekstūru.

Mūsu uzņēmumā SoulGarden varat pasūtīt kapu pieminekļa vai kapavietas labiekārtošanas 3D projektu. Kapavietas kompleksa 3D projekta modelēšana sniedz iespēju ar maksimālu precizitāti prognozēt tādu rezultātu, kādu vēlaties realizēt, un, ja nepieciešams, mainīt un uzlabot memoriālo kompleksu ar mūsdienīgām metodēm vēl pirms izgatavošanas, vai arī, gluži otrādi, vienkāršot kādu detaļu, tādējādi samazinot kopējās kompleksa izmaksas.

Ekskluzīva dizaina kapavietu iekārtošana no ieceres projekta līdz pieminekļu kompleksa izstrādei visā Latvijā ar speciālista uzraudzību un izgatavotāja garantiju.

Lai kvalitatīvi un praktiski iekārtotu ģimenes kapavietu, jābūt pārdomātai katrai detaļai un materiāliem no kā tiks izveidota ģimenes apbedījumu vieta.

SoulGarden sniedz pakalpojumus visos Rīgas un pierīgas kapsētas, kā arī citu tuvāko reģionu kapsētas - labi pārzin šo kapsētu floras un īpašības.

Kopējo apbedījuma vietu parasti arī mēdz norobežot no blakus esošajām apbedījuma vietām. Lauku kapsētās biežāk tiek izmantoti dzīvžogi apbedījumu vietu norobežošanai, taču pilsētās, kā arī paugurainās kapsētās biežāk izmanto mūrētas vai betonētas atbalsta sieniņas, kas apšūtas ar granītu, laukakmeni, šūnakmeni vai dolomītu.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu