23. Mai 2022.

Pieminekļa ansamblis “Mātes sirds”

Ekskluzīvs piemineklis sirds veidā ar ciļņiem - eņģeļiem un portretu, veltījums mātei, Jaunciema kapos Rīgā, uzstādīts 2022.gada maijā uz Mātes dienu.

Ekskluzīvs piemineklis sirds veidā ar ciļņiem - eņģeļiem un portretu

Dieva dārzā daudz ir ziedu,
Pacel acis - visi mirdz!
Tomēr skaistākais no visiem
Mātes siltā, mīļā sirds…

Kapu pieminekļu ansamblis izveidots pēc individuāla dizaina, aizkustinošs aizgājējas meitu mīlestības apliecinājums viņu māmiņai mūžībā aizejot…

Kapu apmale - kapu plāksne izgatavota no divu krāsu monolītām granīta plāksnēm

Kapu pieminekļa ansamblis sākumā tika izstrādāts 3D maketa formā, lai varētu saskaņot vissīkākās detaļas. Mūsu komanda ar lielu rūpību ņēma vērā pasūtītāja vēlmes, par ko arī saņēma atsauksmi ar visaugstāko novērtējumu.

Kapu piemineklis izgatavots no izturīga un 10 cm bieza melnā Zviedrijas granīta “Moheda Black Diabas”, lai varētu izveidot ciļņus - eņgeļus, pārējais ansamblis kombinēts ar otru pelēkbrūnas krāsas Zviedrijas granītu “Boxus Grey Tossene”.

Kapu plāksne - apmale arī ir izveidota sirds formā no monolītas pelēkās granīta plāksnes, kuras vidū var sastādīt ziedus vai sabērt baltos olīšus.

Akmens kapu soliņš no divu krāsu granīta ar iestrādātu kasti

Kapu pieminekļa kompleksu papildina praktisks divkrāsu granīta kapu soliņš ar gaumīgu kasti zem soliņa dažādu uzkopšanas priekšmetu, vāzīšu un svecīšu glabāšanai. Kastes apakšā ir granīta šķembas, kas novada lieko ūdeni lietus laikā un tas nesakrājas kastē.

Granīta kapu apmale ar akmens bumbām pie ieejas

Kapu pieminekļa ansamblī iekļautas pusapaļas puķu dobes, kas izzāģētas no monolīta akmens plāksnes, ieejas stabiņus rotā granīta bumbiņas, kas papildina kopējo noskaņu.

Kapavietas laukums nosegts ar divu krāsu marmora oļiem, kas ar nodalošo joslu veido elegantu līniju.

Kapu piemineklis ar eņģeļiem sirds formā izgatavots Rīgā Kapu pieminekļa komplekss Jaunciema kapos Rīgā izgatavots no divu krāsu zviedrijas granīta. Kapavietas labiekārtošana - laukumā ieklāti divu krāsu marmora olīši Kapu plāksne - apmale sirds formā no monolīta granīta ar atveri olīšiem vai augu stādījujmiem.

Šis ekskluzīvais pieminekļa ansamblis izgatavots Rīgā, 2022.gada maijā un uzstādīts Jaunciema kapos uz Mātes dienu.
Dizaina izstrāde SoulGarden Monuments, Inese Grudiņina.

Rediģēts : 23. Mai 2022.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu