14. Septembris 2021.

Ekskluzīvs, individuāla dizaina piemineklis.

1

Ar ko sākt, lai izveidotu neatkārtojama dizaina kapavietu?

Katrs cilvēks ir personība, ar savu dzīvesstāstu, un, mūžībā aizejot, mēs cenšamies saglabāt atmiņas par to... Kapsēta ir savdabīga atmiņu grāmata, kurā var izlasīt gan vēstures lappuses, gan cilvēku dzīvesstāstus...

Piemiņas vieta Katlakalna kapos no pelēkā zviedrijas granīta un ar baltā marmora skulptūru pēc traģiski bojā gājušās meitenes līdzības

Memoriālā ansambļa izveide Katlakalna kapos ar baltā marmora Carrara skulptūru pēc cilvēka sejas līdzības. Kapu pieminekļa komplekss izveidots no pelēkā Zviedrijas granīta, ekskluzīvs dizains izstrādāts pēc individuāla pasūtījuma 2015.gadā.

Lai izveidotu individuāla dizaina eskskluzīvu piemiņas vietu kapos, SoulGarden iesaka griezties pie speciālista - kapu labiekārtošanas dizainera, kas labi pārzin izmantojamo materiālu īpašības, sniegs padomu praktiskās piemērotības ziņā un atradīs risinājumu visdažādākajām iecerēm.

Mūsu speciālisti ar 20 gadu pieredzi kapu pieminekļu izgatavošanas jomā, sniegs vērtīgus padomus un iecerēto projektu novedīs līdz galam tā, lai neciestu kvalitāte un klientam būtu pieņemams arī cenu diapazons vēlamajai iecerei.

Ekskluzīvs kapu pieminekļu ansamblis ģimenes kapu labiekārtošanai no zaļā ukrainas un melnā zviedrijas granīta Katlakalna kapos

Ekskluzīvs pieminekļu ansamblis ģimenes kapavietas labiekārtošanai ar zaļā un melnā Zviedrijas granīta detaļām, bronzas burtiem un apzeltītiem metālkalumu elementiem Rīgas apkārtnes Katlakalna kapos, individuāls dizains visas kapavietas pērveidei izstrādāts 2019. un realizēts 2020.gadā.

Ekskluzīvs piemineklis ir ne tikai izveidots individuāla dizaina kapu piemineklis vai memoriālais ansamblis ģimenes kapavietai - jēdziens “ekskluzīvs” ietver sevī arī augstvērtīgu un ilgmūžīgu vai reti sastopamu granīta vai cita dabīgā akmens materiālu, kā arī kvalitatīvu un sarežģītu akmens apstrādes veidu.

Ekskluzīvs pieminekļa ansamblis “Mātes sirds” ar ciļņiem - eņgeļiem Jaunciema kapos Rīgā.

Ekskluzīvs piemineklis sirds veidā ar ciļņiem - eņģeļiem un portretu

Ekskluzīvs piemineklis sirds veidā ar ciļņiem - eņģeļiem un portretu, veltījums mātei, Jaunciema kapos Rīgā, uzstādīts 2022.gada maijā uz Mātes dienu.

Sarežģītos, ekskluzīvos projektos ir iekļauti ne tikai dabīgā akmens materiāli, bet parasti arī stikla, metāla vai koka elementi un to savstarpējā savietojamība, proporcijas, krāsu gamma un apstrādes veidi kopā rada neatkārtojamu piemiņu, kas būs uzskatāma paaudzēm ilgi.

Ekskluzīvu materiālu izmantošana kapu pieminekļu izgatavošanā pēc dizainera vai pasūtītāja ieceres - stikls, marmors, granīts, bronza, portreti uz akmens vai stikla

Individuāla dizaina kapu pieminekļi, ekskluzīvu materiālu savietojamība saskaņā ar pasūtītāja vēlmēm - stikls, marmors, augstvērtīgs granīts, bronza, portreti gan stiklā gan uz akmens. Piemineklis sirds formā uzstādīts Bauskas rajonā. Piemineklis ar stikla postamentu uzstādīts Kārsavas rajonā.

Ģimenes apbedījumu vieta labiekārtota ar augstvērtīgu zviedrijas granītu, akmens un ekskluzīviem bronzas dekoriem, komplekss uzstādīts I Meza kapos Rīgā 2021.gadā

Ģimenes kapavietas izveidošana pēc individuālas dizaina ieceres no augstvērtīga Zviedrijas granīta ar bronzas elementiem 1.Meža kapos Rīgā 2021.gadā.

Dizaina autora Ineses Grudiņinas darbi no skices, 3D projekta līdz gatavam uzstādītam objektam kapos

Lai izstrādātu patiešām ekskluzīvu piemiņas kompleksu, mēs uzmanīgi uzklausām katra pasūtītāja vēlmes, dzīvesstāstu un atmiņu vēlmes. Mūsu speciālisti savā ilggadējā pieredzē ir saskārušies ar visdažādāko klientu loku no atšķirīgu konfesiju, tradīciju un sabiedrības slāņiem un spēs atrast vispiemērotāko risinājumu jebkurai idejai.

Rediģēts : 11. Janvāris 2024.

Saņemt konsultāciju

Lai sazinātos ar mums, Jūs varat izmantot šādas sociālo tīklu saziņas metodes, vai arī aizpilodīt kontaktformu